A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fadil Keca

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Fadil Keca is a popular singer. Më datë 13 Dhjetor 2014, Fadil Keca publikon videoklipin "Ilaq Dashurie". Në vitin 2014, Fadil Keca publikon albumin "Live 2014"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Live 2014 (2014)

Kenge Te Paharruara

Potpuri 1


» Add A Song »


Related Artists:

Shpici A.K.A Adorable

Besii

Festton

Chaoz

Prek Shkreli

Mr.Kujtim

Reshit Gjini

Big Miri

Bleduka

Elsion Omari


Tags: Fadil Keca

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018