A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fadil Kodrolli

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Fadil Kodrolli is a popular singer. Më datë 5 Maj 2008, Fadil Kodrolli publikon videoklipin "Shpirti Im". Në vitin 2009, Fadil Kodrolli publikon albumin "Ah Gurbeti". Më datë 9 Shtator 2010, Fadil Kodrolli publikon videoklipin "Ulqin". Në vitin 2010, Fadil Kodrolli publikon albumin "Per Ju Dasmorë"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dukati

Drini Causholli

Ardian Tefiku

Dadz$on

Nasi

Gjonny

Deni Malaj

Dritani

Perfekti

Youccaps


Tags: Fadil Kodrolli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018