A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fadil Krasniqi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Fadil Krasniqi is a singer. Më datë 28 Dhjetor 2010, Fadil Krasniqi publikon videoklipin "Dhe Nese Vdes I Ri". Më datë 14 Qershor 2014, Xili G & Fadil Krasniqi publikojnë videoklipin "Zemer". Videoklipi u prodhua nga MProduction....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lupo

Shoni Shon

Xili G

Joy B

Masta

Leobaj

Xhevdet Shala

Ed-T

Metkilla

Krist-T


Tags: Fadil Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018