A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fadil Llugaxhiu

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Fadil Llugaxhiu is a popular singer. Më datë 14 Prill 2009, Fadil Llugaxhiu publikon videoklipin "Qik Therande". Më datë 23 Mars 2015, Fadil Llugaxhiu publikon videoklipin "Dëshmorit Hamdi Berisha"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Moj Kosove Mos Thuj Marova


» Add A Song »

Qik Therande


Related Artists:

Lekë Dedvukaj

Ombra

Sima

Hekuri Sound

Albo-E

Lurro

Lutfi Muca

Ilir Tironsi

Arben Sefedini

Librond Musliu


Tags: Fadil Llugaxhiu, Fadil Llugagjiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018