A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fahrije Zogaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Fahrije Zogaj is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Në Prill 2006, Fahrije Zogaj merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Jam Ajo Qe Jam". Në vitin 2004, Fahrije Zogaj publikon albumin "Ball Per Ball". Më datë 9 Korrik 2006, Fahrije Zogaj publikon videoklipin "Kthehu Prap". Më datë 8 Prill 2009, Fahrije Zogaj publikon videoklipin "Sa E Vogel Bota". Në vitin 2009, Fahrije Zogaj publikon albumin "Akull E Zjarr". Më datë 26 Tetor 2013, Fahrije Zogaj publikon videoklipin "Sa Do T'pres". M...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Akull E Zjarr (2009)

Ball Per Ball (2004)

100 % Live


» Add A Song »

Biri Im
Ball Per Ball
Si Ti Nuk Jam
Zjarri I Dashurise
Sa Do T'pres
Kthehu Prap
Sa E Vogel Bota


Related Artists:

Vlora Bajrami

Fatmire Mjaku

Artushi

Aferdita Elshani

Fatima Ymeri

Driselda Kanina

Aurora Ndoj

Egzona Dedaj

Elona Leka

Albulena Ukaj


Tags: Fahrije Zogaj, Rija, Fahrie Zogaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018