A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatima Ymeri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16
BIOGRAFIA: Fatima Ymeri is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Në Nëntor 2008, Fatima Ymeri merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Reflekto". Në Qershor 2011, Fatima Ymeri merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Ti Nuk Je Ai". Më datë 26 Tetor 2015, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Miliona Dite". Më datë 18 Maj 2017, Fatima Ymeri publikon videoklipin "Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Edlir Begolli, teksti u shkrua nga Edlir Begolli, Filloreta Raçi (Fifi). Më datë 30 Dhjetor 2017, Fatima Ym...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vlora Bajrami

Artushi

Fatmire Mjaku

Driselda Kanina

Aferdita Elshani

Fahrije Zogaj

Elona Leka

Aurora Ndoj

Egzona Dedaj

Gresa Behluli


Tags: Fatima Ymeri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018