A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatime Kosumi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Fatime Kosumi is a popular singer of Pop music. Në Qershor 2005, Tingulli 3nt merr pjesë në VFM 2005 me këngën "I Trent", në bashkëpunim me Fatime Kosumi. Më datë 5 Dhjetor 2009, Fatime Kosumi publikon videoklipin "Ku Jam"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bruna

Arta Kabashi

Marsela Dushi (Marsi)

Saranda Jusufi

Agertina Muca

Lorela

Enxhi Delia

Elisa Salla

Venera Visoka

Ariana Bushati


Tags: Fatime Kosumi, Fatime Kasumi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018