A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatlind Avdyli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Fatlind Avdyli is a singer. Më datë 11 Gusht 2017, Fatlind publikon videoklipin "Zemres Time", në bashkëpunim me Veli. Më datë 2 Nëntor 2017, Fatlind publikon videoklipin "Lindi Boy". Më datë 8 Maj 2018, Fatlind publikon videoklipin "24K"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Over B

Hamdi Dubovci

Artan Asllani

Arghost

Bad-Lum1

Jeton Nreca

Dony2luxe

N.Ko

Mexhit Sahiti

Brihans Gjini


Tags: Fatlind, Fatlind Avdyli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018