A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatlume Popovci

Tags: Fatlume Popovci, Lumja, Lume Popovci

Fatlume Popovci is a popular singer of Modern Traditional, Tallava, Folk Ballads music. Emri i këngëtares Fatlume Popovci, nuk është i panjohur për adhuruesit e muzikës sonë popullore. Ajo erdhi në skenën e muzikës me një zë e stil të veçantë, të pëlqyer nga të gjithë ata që e duan këngën, muzikën. Fatlume Popovci llogaritet njëra nga këngëtaret më të preferuara dhe të kërkuara nëpër dasma tona, sepse ajo di të krijojë e të kallë atmosferë, por edhe të dhurojë imazh të ri të gazmendeve, me reportoarin e saj të gjerë të këngëve, nga ...

>> Full biography >>


  • Find Fatlume Popovci on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  29

Live 2016 (2016)

Live (2013)


» Add A Song »


Ome Lale #13
Kur Kujtoj Dit E Korrikut
Sa Mire, Sa Keq
Ti Dashnis Nuk Ja Din Vleren
Dy Her Mke Vra
Ku Je Sonte
Pse Se Ben O Zot
Kenga E Ushtarit
Si Ndjehesh Pa Mu
Fjalet E Nje Burri

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018