A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatlume Popovci

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  54
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Fatlume Popovci is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Folk Ballads music. Emri i këngëtares Fatlume Popovci, nuk është i panjohur për adhuruesit e muzikës sonë popullore. Ajo erdhi në skenën e muzikës me një zë e stil të veçantë, të pëlqyer nga të gjithë ata që e duan këngën, muzikën. Fatlume Popovci llogaritet njëra nga këngëtaret më të preferuara dhe të kërkuara nëpër dasma tona, sepse ajo di të krijojë e të kallë atmosferë, por edhe të dhurojë imazh të ri të gazmendeve, me reportoarin e saj të gjerë të këngëve, nga ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Mishmash Entertainment

(Current label)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Live 2016 (2016)

Live (2013)


» Add A Song »

Pse Se Ben O Zot
Si Ndjehesh Pa Mu
Sa Mire, Sa Keq
Dy Her Mke Vra
Kenga E Ushtarit
Ome Lale #13
Kur Kujtoj Dit E Korrikut
Ti Dashnis Nuk Ja Din Vleren
Fjalet E Nje Burri


Related Artists:

Teuta Selimi

Meta Dullaj

Sala Jashari

Jehona Sopi

Adelina Jashari

Gentiana Podrimaj

Bleta Brovina

Elta Ademi

Vjosa Selmani

Bubulina Krasniqi


Tags: Fatlume Popovci, Lumja, Lume Popovci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018