A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatma Zyberi

Tags: Fatma Zyberi

Fatma Zyberi is a popular singer in traditional music. Në Dhjetor 1975, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 14-të në RTSH me këngën "Të Më Rritesh Bujkesh". Në Dhjetor 1978, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Grurë Dhe Këngë". Në Dhjetor 1978, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Traktori Yne". Në Dhjetor 1980, Fatma Zyberi merr pjesë në Festivali i 19-të në RTSH me këngën "Lule Molle, Lule Ftua"....

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018