A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  20
BIOGRAFIA: Yjet is a popular group/singers. Grupi Yjet jane nga Kumanova. Antaret e grupit jane: Fatmir Ahmeti, Dilaver Zenuni, Juksel Iseni dhe Naim Mehmeti. Më datë 19 Prill 2012, Afrim Muciqi & Yjet publikojnë videoklipin "Perjete". Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Me këtë këngë, Afrim Muciqi & Yjet marrin pjesë në Zhurma Show 2012 në vitin 2012....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Effect

Kosova Band

Rap Up Epidemic

Shtegtart

Cyber Hand

55 Vizionar

Interplay Clicka

High

Dy Krenat

Grupi I Burrave


Tags: Yjet, Avi Yjet, Fatmir Ameti, Avi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018