A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  38
BIOGRAFIA: Fatmir Muja is a very famous songwriter. Thonë se "fjalët e tij, teksti i tij ta qet lotin e ta imponon buzëqeshjen, ta trazon shpirtin e ta ngacmon zemrën, ta prek plagën e ta rikujton dhembjen…" E kush është ky që na pikëllon e na gëzon, na pëlqejnë e i mësojmë edhe përmendsh fjalët e tij, që ua jep këngëtarëve për t’i shndërruar në këngë, që pastaj të jehojnë e të bëhen të dashura kudo që dëgjohen? Është ky Fatmir Muja. Emri dhe autori i shumë këngëve, të cilat thuajse të gjitha i...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Dorian Gjoni

Edmond Tupe

Maringlen Boja

Edi Balili

Enis Presheva

Flamur Shehu

Klodian Qafoku

Edmond Zhulali

Hajg Zaharjan

Alqi Boshnjaku


Tags: Fatmir Muja

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018