A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Shahini

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Fatmir Shahini is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 16 Gusht 2013, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Taksixhiu, Erdhi Nusja". Në vitin 2016, Fatmir Shahini publikon albumin "Pijaneci". Më datë 5 Janar 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Kthehu Nene, Kthehu Baba". Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Te Dua / Sagapo". Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Jeto Bej Qef"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ergys Hyka

Shpetim Selami

Fatos Xhaferi

Behar Spahiu

Gerti Hyka

Vladimir Rustemi

Arjan Zika

Altin Malo

Ilia Basho

Marjol Rrapaj


Tags: Fatmir Shahini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018