A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Sufa

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Peshkopi 
BIOGRAFIA: Fatmir Sufa is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 14 Gusht 2010, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Kur I Ze Cunat Dashnia". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 4 Nëntor 2011, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Ciki Dam". Më datë 4 Shkurt 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Cak Pak Hopa Hopa", në bashkëpunim me Desanto. Më datë 31 Mars 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Jeta Osh Qef". Më datë 10 Shtator 2015, Fatmir Sufa & Nadia Mikayil publikojnë videokli...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gjeto Luca

Dritan Jashari

Sajmir Misku

Redi Golemi

Hajredin Gjeta

Vani

Elvis Pupa

Fatmir Hoxha

Nertil Zhuniqi

Ekrem Jashari (Eki)


Tags: Fatmir Sufa

Fatmir Sufa in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018