A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmire Mjaku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Fatmire Mjaku is a popular singer of Pop & Modern Traditional music. Në Qershor 2002, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Eja Me Dashuro". Në Qershor 2003, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Zjarri I Dashuris". Në vitin 2006, Fatmire Mjaku publikon albumin "Syte Lakmitare". Më datë 9 Shtator 2011, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "S'ka Hajni Ne Dashuri". Më datë 18 Korrik 2012, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "E Fundit". Në Mars 2014, Fatmire Mjaku merr pjesë ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aferdita Elshani

Vlora Bajrami

Fatima Ymeri

Driselda Kanina

Fahrije Zogaj

Artushi

Elona Leka

Egzona Dedaj

Aurora Ndoj

Miranda Hashani


Tags: Fatmire Mjaku, Fatmire Mijaku, Fatmira Mjaku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018