A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatushi Hoti

Tags: Fatushi Hoti, Fatime Hoti, Fatushi

Fatushi Hoti is a popular singer in pop music. Ka filluar te kendoje qysh ne klasen e 5-te dhe gjithashtu recitonte. Me vone u be modele dhe miss. U shpall Miss Fotogjenia ne Prizren dhe ka marre pjese ne shume sfilata mode. Arriti deri ne gjysemfinale si Top Model tek Labi. Ka realizuar rreth 14 kenge. Vijon studimet ne Shkenca Politike dhe hyri ne gare me partine "Nisma Per Kosoven" si asambleiste. PASAPORTA: Gjatesia: 1.75cm Ditelindja: 6 Korrik Shenja e Horoskopit: Gaforrja Ushqimi...

>> Full biography >>


  • Find Fatushi Hoti on social networks:
Choose star rating

Rating:  3.5 / Votes cast:  135

Fatushi Hoti in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018