A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  69
  • Origin:
  • Sydney 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Faydee is a very famous international artist of Pop music. Emri i vertete i Faydee-t eshte Fady Fatrouni dhe eshte nje kengetar dhe kompozitor i muzike, Pop, R&B dhe Dance me origjine libaneze. Ka filluar te publikoje hite qe nga viti 2008. Rendisim me poshte kenget e tij: 2008 - Never Ever 2010 - Shelter Your Heart 2010 - I Should've Known (Faydee Feat. Manny Boy) 2011 - Fallin' (Ya Gamil) 2011 - Better Off Alone 2011 - Mistakes 2011 - Say My Name 2011 - Getaway (Manny Boy Feat. Faydee) 2012 ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ed Sheeran

James Arthur

Passenger

Alex Clare

Edward Maya

Iyaz

Stromae

Mika

Taio Cruz

Jason Derulo


Tags: Faydee

Faydee in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018