A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fersan Jahiu

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  8
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Fersan Jahiu is a singer of Ilahi music. AUTOBIOGRAFI: Shkollen fillore ne fshatin Llopat komun. Kumanovës Gjimnazin ne Kumanov Pastaj jam regjistru ne Tetov fakultetin e Juridikut Po per shkaqe ekonomike mu desht me nderpre Me kendim si fmi kam fillu me gjithse ne ato kohra ilahit nuk ishin te theksuara Po deshti Zoti me udhzimin e vllaut Adem Ramadanit ndikoi shum edhe tek ne Ne orientimi ton si interpretues te ilahive dhe kangve patriotike Prej vitit 2008 filluam me dajle para publi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Orhan Shaqiri

Mufail Tolaj

Fitim Bajra

Hary-B

Geni Vesholli

Kapo Ferrunaj

Sabi Bekteshi

Krenar Ismaili

Tonny-D

Geri (M)


Tags: Fersan Jahiu

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018