lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Happy Independence Day!
Happy Independence Day!
Exclusive Interview:

Estrada Uron 28 Nëntorin

Kombi ynë nëpër shekuj të përgjakur ka shënuar historinë e lavdinë, duke ngritur lartë vyrtytet njerëzore. Si kurorë e gjithë arritjeve konsiderohet shpallja e pavarësisë, më 28 nëntor 1912. Për nder të kësaj feste, kemi intervistuar disa prej artistëve më në zë me pyetjen: Si e përjetoni këtë festë dhe mesazhi juaj për mbarë kombin? 54315 Merita Halili: Gëzuar 28 nëntori të gjithë shqiptarëve kudo që janë!. 33758 Genc Prelvukaj: Ne ishim njerëz që thyem shpata ndër beteja. Bëmë e humbëm kështjella. Shumë herë pa tokë e det, shtëpi e fis. Lidhëm besë me malet kur humbëm fushat. Na vranë e i vramë. Hapëm ditën në gjak e mbyllëm natën në vaj I uruam ...

Poll: Albania's Independence Day Anthem

Please wait...

Independence Day Trivia: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

";

:: Independece Day Music Videos


:: More Independece Day Songs

Loading...

:: Happy Independence Day Wishes
Kalendari
26/02/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Vote