A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festina Mejzini

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Festina Mejzini is a popular singer of Pop music. Ajo është një konsideruar si një nga konkurrentet më të forta të X-Factor Albania, dhe nuk është kishte sesi të ndodhte ndryshe sepse vjen nga një familje artistësh. Vajza nga Gjakova, Festina Mejdini, ka impresionuar të gjithë me zërin dhe me profesionalizmin që po tregon dita ditës në skenë. Në një intervistë për suplementin THASH&THEM, Festina rrëfen për eksperiencën e saj në X-Factor si dhe për marrëdhënien me mentoren e saj, Juliana Pasha. “...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

X Factor Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Filloreta Raçi (Fifi)

Elita Rudi

Kallashi

Nazmije Selimi

Nita Latifi

Tringa Rexhepi

Bleta Brovina

Jehona Lumi

Njomza Vitia

Xheraldina Berisha


Tags: Festina Mejzini, X-Factor, Festina Mezini

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018