A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivale Për Fëmijë

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  67
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Festivale Për Fëmijë is a popular music festival. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Femijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm për ta. Festivalet e këngës për fëmijë që zhvillohen në Shqipëri, ndryshe nga festivalet e këngës për të rritur, duket se kanë më pak probleme. Janë me krijimtari që vlerësoh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mikrofoni I Artë

Top Music Awards

Netët E Klipit Shqiptar

Kenga Ime

Shkodra Fest

Musical-Fest

X Factor Albania

Ethet E Së Premtes

Gjeniu I Vogel

Voice Of Albania


Tags: Festivale Për Fëmijë, Junior Fest Albania, Jesc, Eurovision, Junior, Kids, Shkoder

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018