lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 32-të në RTSH
Festivali i 32-të në RTSH
Pallati i Kongreseve, TIRANE
Attendees: Silvana Braçe, Ndriçim Xhepa & Juela Meçani
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana
Festivali i 32-të i Këngës në RTSH u zhvillua në Tiranë në fundin e dhjetorit të vitit 1993.
Kënga fituese u shpall “Kur e humba një dashuri”, kënduar nga Manjola Nallbani me Muzike nga Vladimir Kotani dhe Teksti nga Jorgo Papingji.


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  3Loading...


Kalendari
22/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

  Çfarë Ti Bëj

Vote