A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 13-të në RTSH
Festivali i 13-të në RTSH
Teatri i Operas dhe Baletit, TIRANE
Attendees: Arta Dade & Esat Teliti
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana


Choose star rating
  Rating:  4 / Votes cast:  5Loading...


Kalendari
23/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

This Week's Poll
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Dafina Zeqiri

  Capital T

  Gent Fatali

Vote