A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 35-të në RTSH

Attendees: Ardit Gjebrea, Valbona Çoba & Rudina Magjistari
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana

Festivali i 35-të i Këngës në RTSH u zhvillua në Tiranë në fundin e dhjetorit të vitit 1996.

Kënga fituese u shpall “Pyes lotin”, kënduar nga Elsa Lila.


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  10
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018