A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fibi
  • Origin:
  •  
  • Birthday:
  • 25 September
  • Zodiac sign:
  • ♎ Peshorja
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  82
Music genres: Pop

Fibi is a popular singer. Daniela Kamberi apo soç njihet më shumë Fibi, u bë e njohur kur në një foto të reperit Getinjo, ajo shihet nudo në gjoksin e tij. Madje, këngëtarja e re u ngatërrua me Dafina Zeqirin.

Në Gusht 2006, Fibi merr pjesë në Çelësi Muzikor 1 me këngën "Shumë Gënjeshtra".

Më datë 14 Gusht 2014, Eva publikon videoklipin "Namana", në bashkëpunim me Fibi.

Më datë 4 Dhjetor 2014, Eva publikon videoklipin "Loqka Jeme", në bashkëpunim me Fibi. Videoklipi u prodhua nga ND Film Pro.

Më datë 26 Qershor 2015, Fibi publikon videoklipin "Shume Ngat", në bashkëpunim me Getinjo. Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Getinjo. Videoklipi u prodhua nga Fab3 Productions.

Më datë 29 Tetor 2015, Fibi publikon videoklipin "A Po M'don". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga Max Production.

Më datë 6 Maj 2016, Fibi publikon videoklipin "Inat". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films.

Më datë 29 Gusht 2016, Fibi publikon videoklipin "Sa Here".

Më datë 3 Shkurt 2017, Fibi & Eva publikojnë videoklipin "Paris London". Muzika e këngës u punua nga Big Bang.

Më datë 14 Prill 2018, Fibi publikon videoklipin "Opa Nana".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  ismeti19  

Instagram

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add New

Official Profiles


More news about Fibi »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018