A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fibi - A Po M'don


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  33

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/10/2015

2015-10-29T17:00:00

Music & Lyrics:

2Ton

Video Production:

MAX Production


Sa shpesh un menoj per
kohen takimet m'kujtohen
e njoni tjetrin problemet
ma t'mdhaja bohen
kur na nuk pajtohem fajso vetin
sa tjera ki qe
per to se di
e me mu don me bo lojen e njejt
si un nuk ki vet ki me dit
femer si un ti sun gjen per jet

Ref:2x
A pom don mu
a pom don njejt
qysh une tdu aaaa
Pse nuk e thu cila
ma shum per ty po vlen

Pse se thu realitetin
qdo fjal e jotja
nuk e di ku meti une
nuk merrna me tjetrin
gjithmon kam dasht
ty met pas afer veti
sa tjerat ki
qe per to se di
e me mu don me bo lojen e njejt
si un nuk ki vet ki me dit
femer si un ti sun gjen per jet

Ref:2x

A pom don mu
a pom don njejt
qysh une tdu aaaa
Pse nuk e thu cila
ma shum per ty po vlen

Ref:2x
A pom don mu
a pom don njejt
qysh une tdu aaaa
Pse nuk e thu cila
ma shum per ty po vlen


Lyrics submited by EraLajqiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018