A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Fibi & Eva - Paris London


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/02/2017

2017-02-03T18:43:51

See Also

Eva Ndoja

Music:

Big Bang (Arbër Gjikolli)


[Eva:]
ti vec po don don don
mem qu nparis a nlondon
jo nuk bon bon bon bon bon
ashtu zemren sma fiton

[Fibi:]
ti vec po don don don
mem qu nparis a nlondon
jo nuk bon bon bon bon bon
ashtu zemren sma fiton
jo jo jo jo sma fiton
jo jo jo jo jooo 2x

[Fibi:]
ajo te drejt po ka
me pare nuk em blen
me menje shkoj gjithka
por vec ti nuk em rren
ksaj here po ta fal
kujdes per tjetren her
ama ama e ama ama e

[Eva:]
ti vec po don don don
mem qu nparis a nlondon
jo nuk bon bon bon bon bon
ashtu zemren sma fiton

[Fibi:]
ti vec po don don don
mem qu nparis a nlondon
jo nuk bon bon bon bon bon
ashtu zemren sma fiton
jo jo jo jo jo jo sma fiton
jo jo jo jojooo 2x

[Eva:]
Nje bilet jo nuk e cel
deren teme nuk e hap
ka po shkon te un po vjen
dashuria nuk o pak
syni syni mke lon vet
ti me mujt m kishe pas
ama ama ama e ama ama ama e ama ama ama e

[Fibi:]
zemer hit kishim mujt me kon infinit
zemer hit kishim mujt me bo pa kredit
zemer hit kishim mujt me kon pa limit
zemer hit zemer hit

[Eva:]
ti vec po don don don
mem qu nparis a nlondon
jo nuk bon bon bon bon bon
ashtu zemren sma fiton

[Fibi:]
ti vec po don don don
mem qu nparis a nlondon
jo nuk bon bon bon bon bon
ashtu zemren sma fiton
jo jo jo jo sma fiton
jo jo jo jooo 2x


Lyrics submited by Fatmir___Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018