A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fidan Gashi

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  21
BIOGRAFIA: Fidan Gashi is a singer of Folk Ballads music. Më datë 23 Tetor 2017, Fidan Gashi publikon videoklipin "Ditelindje Pa Urime". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja. Më datë 6 Janar 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "T'lutem Jo". Më datë 10 Shkurt 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Para Zotit Ke Me Dal". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Më datë 1...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jeton Rrudhani

Erjadi

Ismajl Rexha

Labinot Ademi

Lindi Mehmeti

Egzon Berisha

Alban Bala

Shpend Kerleshi (Pena)

Ismet Balaj

Artan Rexha


Tags: Fidan Gashi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018