A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fidan Gashi
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  19
Music genres: Folk Ballads

Fidan Gashi is a singer. Më datë 23 Tetor 2017, Fidan Gashi publikon videoklipin "Ditelindje Pa Urime". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja.

Më datë 6 Janar 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "T'lutem Jo".

Më datë 10 Shkurt 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Para Zotit Ke Me Dal". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

Më datë 17 Mars 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Per Dashni Po Vdes". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

Më datë 26 Maj 2018, Fidan Gashi publikon videoklipin "Gurbetqari". Për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018