A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Filloreta Raçi (Fifi)

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  188
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 24
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Filloreta Raçi (Fifi) is a popular singer and songwriter of Pop music. AUTOBIOGRAFI: Unë jam Filloreta Raçi dhe po prezantohem për të vetmen arsye se jam akoma një artiste që nuk ka mundësi që të dëgjohet zëri ashtu si duhet… Muzika për mua është frymëmarrje, unë nëse nuk do të kisha kënduar edhe nuk do të kisha marrë pjesë në skenë, jam shumë e sigurt që nuk do të egzistoja. Karriera ime ka filluar nga mosha 14 vjeçare me pjesmarrjen në “Kosovarja këndon” (2009), pastaj kam marrë pjesë edhe në shumë talent show të...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

MAX Production

(Current label)

Voice Of Albania

(Contestant)

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Festina Mejzini

Njomza Vitia

Vesa Smolica

Fiorela Sahiti

Tringa Rexhepi

Nikka

Marigona Jelliqi

Bleta Brovina

Nita Latifi

Suanita


Tags: Filloreta Raçi, Fifi, Filloreta Raci, Filloreta Raqi

Filloreta Raçi (Fifi) in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018