A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Filloreta Raçi (Fifi)

Tags: Filloreta Raçi, Fifi, Filloreta Raci, Filloreta Raqi

Origin: Ferizaj    Residence:        Age: 23   Zodiac sign: Dashi  
Filloreta Raçi (Fifi) is a popular singer and songwriter in pop music. AUTOBIOGRAFI: Unë jam Filloreta Raçi dhe po prezantohem për të vetmen arsye se jam akoma një artiste që nuk ka mundësi që të dëgjohet zëri ashtu si duhet… Muzika për mua është frymëmarrje, unë nëse nuk do të kisha kënduar edhe nuk do të kisha marrë pjesë në skenë, jam shumë e sigurt që nuk do të egzistoja. Karriera ime ka filluar nga mosha 14 vjeçare me pjesmarrjen në “Kosovarja këndon” (2009), pastaj kam marrë pjesë edhe në shumë talent show të...

>> Full biography >>


  • Find Filloreta Raçi (Fifi) on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  97

Filloreta Raçi (Fifi) in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017