A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Fisniket - Oj Dada Sale


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/05/2007

2007-05-19T23:35:30

Song from the album:

"Bakllava"

Song from the album:

"Dy Minuta"


oj dada sale oj dada selvije shkoni sillmani ni qiftelie shkoni sillmani ni qiftelie ooooooo se agimi tani me shoqrine kan shkru kangen ooooooo per dashurine kan shkru kangen oooooooo per dashurine

preeeeeeej kodres se trimave ne kuriz te dardanis (x2) jehon kenga zeri qiftelise

mori qika e tiranes ma e bukura ne mesin e luleve e doooooooo
on djaaaaaalin nga mahalla e shkrumave e dooooon djaalin nga mahalla e shkrumave

qite koken ne dritare e kujto buzet e mija x3shiko tjeter djaaaaaaaal se te vret perendija


Lyrics submited by Euleni
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018