A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fisniket - Lulja Ime


Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/04/2009

2009-04-10T14:09:06

Lulja ime nje dit shkoi
Lulja ime me harroi
Iku natën sikur gjarë
Me la vetem duke qarë
Me la vetem duuuuke qaarë..

Lulja ime nje dit shkoi
Zemren time ma helmoi
Ndezi zjarrin e pashuar
Ne shtrengaten e terbuar
Ne shtrengaten eee terbuar

Ref: x2
Lulja ime kopshtin e huaj
Zemren time la te vuaj
Ne vetmi un jeten ta kaloj

Lulja ime nje dit shkoi
Lulja ime me harroi
Iku natën sikur gjarë
Me la vetem duke qarë
Me la vetem duuuuke qaarë..

Lulja ime nje dit shkoi
Zemren time ma helmoi
Ndezi zjarrin e pashuar
Ne shtrengaten e terbuar
Ne shtrengaten eee terbuar

Ref: x2
Lulja ime kopshtin e huaj
Zemren time la te vuaj
Ne vetmi un jeten ta kaloj


Lyrics submited by sEmi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018