A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fitore Gjonbalaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Fitore Gjonbalaj is a popular singer. Eshtë këngëtare e popullarizuar dhe mjaft e pranishme kohëve të fundit në estradën kosovare. Falë zërit të saj që ka një shtrirje të madhe dhe ngjyrë të veçantë por edhe vullnetit të madh për të krijuar gjëra të bukura, ajo arriti të pushtojë zemrat e muzikëdashësve të të gjitha gjeneratave të cilët e admirojnë pa masë. Është kjo Fitore Gjonbalaj e cila me mjaft modesti, me një buzëqeshje të lehtë dhe ngrohtësi është gjithmonë e gatshme të jetë ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ilire Marevci

Teuta Blaka

Drenusha Latifi

Jasmina Sahiti

Fjolla Krasniqi

Valentina Ajdari

Valentina Rama

Albulena Kajtazi

Linda Mirena

Besa Morina


Tags: Fitore Gjonbalaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018