A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fitore Gjonbalaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  15
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Fitore Gjonbalaj is a popular singer. Eshtë këngëtare e popullarizuar dhe mjaft e pranishme kohëve të fundit në estradën kosovare. Falë zërit të saj që ka një shtrirje të madhe dhe ngjyrë të veçantë por edhe vullnetit të madh për të krijuar gjëra të bukura, ajo arriti të pushtojë zemrat e muzikëdashësve të të gjitha gjeneratave të cilët e admirojnë pa masë. Është kjo Fitore Gjonbalaj e cila me mjaft modesti, me një buzëqeshje të lehtë dhe ngrohtësi është gjithmonë e gatshme të jetë ...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ilire Marevci

Teuta Blaka

Drenusha Latifi

Njomza Kallaba

Linda Mirena

Jasmina Sahiti

Besiana Mehmedi

Valentina Ajdari

Albulena Kajtazi

Dafina Kastrati (Gjakove)


Tags: Fitore Gjonbalaj

Add an e-Card




lyrics.al © 2007 - 2018