A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Morina

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  118
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Fjolla Morina is a popular singer of Pop music. Fjolla Morina është një këngëtare me shumë sharm nga Kosova. Gati të gjitha këngëtaret e evitojne kete teme, Fjolla është e vetmja që publikisht e ka pranuar se ka pasur ndërhyrje në trupin e saj duke filluar nga buzët e pastaj edhe në pjesët e tjera. Siç duket ajo është e kënaqur me pamjen e saj pavarsisht ndërhyrjeve dhe kjo gjë nuk i pengon aspak. Fjolla Morina i kishte dhënë fund beqarisë qysh në moshë të re sepse ishte e dashuruar dhe mendon...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nazmije Selimi

Shkenda Dubova

Bubulina Krasniqi

Edita Sopjani

Teuta Kurti

Gentiana Podrimaj

Mimoza Shkodra

Dafina Dauti

Nora Muqaj

Mjellma Berisha


Tags: Fjolla Morina, Fiolla Morina

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018