A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Morina

Tags: Fjolla Morina, Fiolla Morina

Residence:        Age: 31   Zodiac sign: Dashi  
Fjolla Morina is a popular singer in pop music. Fjolla Morina është një këngëtare me shumë sharm nga Kosova. Gati të gjitha këngëtaret e evitojne kete teme, Fjolla është e vetmja që publikisht e ka pranuar se ka pasur ndërhyrje në trupin e saj duke filluar nga buzët e pastaj edhe në pjesët e tjera. Siç duket ajo është e kënaqur me pamjen e saj pavarsisht ndërhyrjeve dhe kjo gjë nuk i pengon aspak. Fjolla Morina i kishte dhënë fund beqarisë qysh në moshë të re sepse ishte e dashuruar dhe mendon...

>> Full biography >>


  • Find Fjolla Morina on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  114

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018