A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fjolla Morina

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  128
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Fjolla Morina is a popular singer of Pop music. Fjolla Morina është një këngëtare me shumë sharm nga Kosova. Gati të gjitha këngëtaret e evitojne kete teme, Fjolla është e vetmja që publikisht e ka pranuar se ka pasur ndërhyrje në trupin e saj duke filluar nga buzët e pastaj edhe në pjesët e tjera. Siç duket ajo është e kënaqur me pamjen e saj pavarsisht ndërhyrjeve dhe kjo gjë nuk i pengon aspak. Fjolla Morina i kishte dhënë fund beqarisë qysh në moshë të re sepse ishte e dashuruar dhe mendon...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bubulina Krasniqi

Gentiana Podrimaj

Edita Sopjani

Nazmije Selimi

Teuta Kurti

Shkenda Dubova

Mimoza Shkodra

Dafina Dauti

Nora Muqaj

Bulza


Tags: Fjolla Morina, Fiolla Morina

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018