A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flaka Krelani

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Flaka Krelani is a popular singer and songwriter of Pop & Pop-Rock music. Karriera e Flaka Krelanit i ngjan ndezjes se nje zjarri te ngadalte, por te sigurt. Ajo ishte vetem 13 vjec kur per here te pare nisi te angazhohej ne skenen lokale te muzikes rock ne qytetin e saj te lindjes, Gjakove. Por kjo ishte thjesht zanafilla. Pervoja ne lokalet e muzikes live ishte e dobishme, por e pamjaftueshme. Ajo nisi studimet e mesme ne liceun artistik te Prishtines per kanto. Deri ketu, gjithcka po shkonte qetesisht. Deri sa erdhi...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Finalist)

Youtube

Channel

Instagram

Account

Google+

Profile

SoundCloud

Profile

Twitter

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Orgesa Zaimi

Semi Jaupaj

Lule Mustafa

Elbenita Kajtazi

Viona Shabani

Bulza

Dafina Morina

Egzona Dedaj

Blinera Krasniqi

Anduena Tahiri


Tags: Flaka Krelani, Flaka

Flaka Krelani in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018