A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flame
  • Age:
  • 26
  • Birthday:
  • 29 May 1992
  • Zodiac sign:
  • ♊ Binjaket
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
Music genres: Hip-Hop

Flame is a singer. Më datë 29 Prill 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Ajo".

Më datë 8 Shtator 2016, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Lucky Luciano", në bashkëpunim me Dr.Flow & Jetmir.

Më datë 2 Nëntor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Chardonnay".

Më datë 27 Nëntor 2016, Flame, Latuà, Overdose & Don Ghetto publikojnë videoklipin "Blanco".

Më datë 19 Dhjetor 2016, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Lule Me 3sha".

Më datë 25 Janar 2017, Flame publikon videoklipin "Monna Lisa".

Më datë 20 Mars 2017, Flame & Latua publikojnë videoklipin "Odime".

Më datë 18 Prill 2017, Flame publikon videoklipin "Galante", në bashkëpunim me Don Ghetto.

Më datë 8 Maj 2017, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Kejt Shokt Me Veti".

Më datë 11 Qershor 2017, Flame publikon videoklipin "Mi Corazon", në bashkëpunim me Jade.

Më datë 21 Korrik 2017, Flame publikon videoklipin "Tranquila". Teksti u shkrua nga vetë Flame. Për orkestrimin u kujdes Flame.

Më datë 18 Shtator 2017, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Killa".

Më datë 19 Nëntor 2017, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "BMW".

Më datë 11 Janar 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Bang".

Më datë 8 Shkurt 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Codeina".

Më datë 25 Mars 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Diablo".

Më datë 29 Prill 2018, Flame & Latuà publikojnë videoklipin "Lejla".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Instagram

Account

Facebook

Profile

SnapChat

Account

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018