A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flame & Latuà - Chardonnay


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/11/2016

2016-11-02T20:55:10

See Also

Latuà


Shum jom kah du po spo du me tepru
Tkqyri un prej largit shum podu mu afru
heyy babeee u gonna make me crazy babee u gona make me crazy X2

Hey o syn , mos ma bon me sy tinza se pot sheh shoqnija ,sekret o dashnia , uhh mamma mia po du met qu te shpia me Taxi se mka hup vedia

U ma love veq per mu menon
I'm a bad boy ,
bad boy po prap pot don X2

Tjert po na vesin
na ku po mesim
Mu ma rrit stresin
Thank u god se me ty e ndjeki resin

Shum jom kah du po spo du me tepru
Tkqyri un prej largit shum podu mu afru
heyy babeee u gonna make me crazy babee u gona make me crazy X2

24/7per ty jom kah menoj
per tjera sene menja ime ska nevoj
jojo nuk ka nevoj zemren e tmadhe e kom
edhe nese jom BadBoy

Shum jom kah du po spo du me tepru
Tkqyri un prej largit shum podu mu afru
heyy babeee u gonna make me crazy babee u gona make me crazy X2


Lyrics submited by UniKKatil Fan
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018