A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Flipp - Kthehu  (Feat. Cuba & Petro)


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/04/2010

2010-04-03T01:29:06

fLLipp. //
zemer skem nevoj mu marr me inat
at dit kur u largowe dashuria e pat
ku na meten fjalt ah ku na met aj fat
kurr mos wepro mir pa u mat

peTro //
boll pe lypi spo rikthehet dashnia jem
sa dit e sa net nuk pom zen veni ven
zemra u trem lumturia u shem
ksi lloj dashnie besom smahet men
jeta esht kurw ajo t`tradhton
gjithqysh ka me t`qi qyre mu qa pom bon
deti esht i vogel sa kom mall un per ty
det mu bo loti tu vujt un per ty
spo muj mu pajtu e spo muj kuptu
un tdu ma shum se veten po ti mu athu
amdon a m`urren a nashta nuk um wren
a po fol najkush per mu kallzo kush po len
kush spot tlejon me mu mos mu kon bashk
ti duhet mi kthy mu puthjet qe ti dhash
kthehu se po t`du harroj dit e fshtira
kthehu ti kthehu i jetojm dit ma t`mira

fLLipp. //
zemer skem nevoj mu marr me inat
at dit kur u largowe dashuria e pat
ku na meten fjalt ah ku na met aj fat
kurr mos wepro mir pa u mat

Cubba //
Zemra um dhem kur e di qe me ty sjom
munona mu bo i fort po kot un e kom
spo di qa me bo cilen rrug tasht me shku
kthehu zemra jem se per ty jom tu shkru
e di qe um ki dasht po un nuk t`besowa
won um ra n`men won un e msowa
ke kogja shtir me ma marr qit zemer
sje e vetmja ti po asni tjeter femen
ngomi qeto fjal per ty jom tu i thon
lot um pikojn e spo din qysh mu nal
sa her menoj per ty zemra do me mu kall
kthemu zemra jem kthemu per mu qmall
sa her falje me t`kerku weq doren me ta prek
gjithmon kom me t`dasht sa tjom gjall n`kit jet
shum her na u prishem po ti zemren ma ke thy
e prap i lutna zotit qe ti me mu kthy yeahh .

fLLipp. ://
zemer skem nevoj mu marr me inat
at dit kur u largowe dashuria e pat
ku na meten fjalt ah ku na met aj fat
kurr mos wepro mir pa u mat


Lyrics submited by BlertaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018