A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fllowmaster

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Fllowmaster is a singer. Nderim Selmani, djaloshi i njohur nga Shkupi i cili njihet tashmë me emrin e artit Fllow Master sapo ka përfunduar projektin e tij më të ri të titulluar "F*ck them". Një këngë e zhanrit rap zhanër ky që e kultivon reperi tash një kohë të gjatë, e sjellë në një version mjaft të bukur. Kënga është realizuar në SSB records, miksim tek Koska ndërsa instrumentali A Ton Beatz. Hiti më i ri vetëm se ka dal, e ju mund të shijoni muzikën. Më datë 20 Sh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Capital Miro

Marioo

Toney

G-Boy

Binni

H2rap

Bib Kosova

DNP Lugina

Fatlind Duraku

The'good'father


Tags: Fllowmaster, Nderim Selmani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018