lyrics.al
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Flori MumajesiTags: Flori Mumajesi, Flori, Florjan Mumajesi, Florian Mumajesi, Flor Mumajesi
Origin: Tiranë    Residence:        Age: 34   Zodiac sign: Luani  
Flori Mumajesi is a very famous singer and songwriter in pop music. Flori siç është I njohur për publikun emri I plotë I të cilit është Florian Mumajesi ka lindur në Tiranë më 23 Gusht të vitit 1982 dhe njihet si njëri ndër kompozitorët dhe këngëtarët më të kërkuar shqiptarë. Në skenën Shqiptare u paraqit fillimisht si këngëtar ku edhe ishte pjesë e festivalit “Kënga Magjike“ në vtin 2002 me këngën “Nuk mund të vdes“ për të vazhduar më tej me pejsmarrjen e radhës në “Kënga Magjike“ në vitin 2004 me këngën “Gjithm... >> Full biography >>
  • Find Flori Mumajesi on social networks:


Choose star rating
  Rating:  4.8 / Votes cast:  404Albums:

» Add An Album »


» Add A Song » :: Nallane 2 ::  
 :: Nallane ::  
 :: Ku Isha Une? ::  
 :: Beautiful ::  
 :: Pa Jete ::  
 :: Me Zemer ::  
 :: Gjithmone ::  
 :: Ta Boja Me Drita ::  
 :: Lule Lule ::  
 :: Baby (Nje Here Ne Jete) ::  


Loading...Kalendari
23/02/2017

This Week's Poll
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Vote