A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Çoçaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Flori Çoçaj is a popular singer. Florim "Flori" Çoçaj vijoi mesimet e shkolles se mesme ne Prizren gjegjesisht ne shkollen e mjekesise "Luciano Motroni" ku edhe ishte nje nder nxenesit me te dalluar te asaj shkolle. Gjate kesaj periudhe ai edhe punoi ne televizionin e atehershem lokal ne Prizren, TVHas tashme TvOpinion. Flori eshte jurist i diplomuar ne Universitetin e Prishtines. Muziken e ka hobi dhe ka mjaft poezi te shkruara te cilat nuk u publikuan e botuan asnjehere, kjo n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Burim Mehmeti

Demush Malaj

Mili Sallauka

GT

Armend Sherifi

Shkumbin Tafilaj

Shkelqim Kosova

Bajram Jakaj

Astrit Stafai

Bahri Kamerolli


Tags: Flori Cocaj, Flori

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018