A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori

Do Jesh Me Mua ➡ You Will Be With Me

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Balkaneuro


Do Jesh Me Mua

Zgjohem ngadale, sy mbyllur te mos jem..
E di nuk do te shoh, por dua te te kem..
E nuk lodhem une, se koha po me shkon..
Nje dite edhe ti, si une do jesh njesoj..

Por une nuk jam ne cdo gje i tjetersuar..
me fal,, akoma s'tkam harruar ti, me fal.

Se do ti puth, puth buzet e tua,
do te jesh ti qielli per mua,
do ta ndjej une frymen tende,
cdo mengjes dhe per cdo nate.. (2x)

Zgjohem ngadale, sy mbyllur te mos jem..
E di nuk do te shoh, por dua te te kem..
E nuk lodhem une, se koha po me shkon..
Nje dite edhe ti, si une do jesh njesoj..

Por une nuk jam ne cdo gje i tjetersuar..
me fal,, akoma s'tkam harruar ti, me fal.

Se do ti puth, puth buzet e tua,
do te jesh ti qielli per mua,
do ta ndjej une frymen tende,
cdo mengjes dhe per cdo nate.. (2x)

Se do ti puth, puth buzet e tua,
do te jesh ti qielli per mua,
do ta ndjej une frymen tende,
cdo mengjes dhe per cdo nate.. (2x)


You Will Be With Me

i awake slowly, not to be 'shut eye'
i know i won't see you, but i want you
and i don't get tired, cause my time is passing by
one day, you will be the same(in the same situation) as me

but i have not changed in every way
sorry... i still haven't forgotten, I'm sorry

cause i will kiss... kiss your lips
you will be (as) the sky for me
i will feel your breath
every morning and for every night

Edit Translation
lyrics.al © 2007 - 2018