A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Feat. Argjentina Ramosaj

Ku Isha Une? ➡ Ben Nerdeydim?

 Shqip ➡  Turqisht
Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Bubuq


Ku Isha Une?

[Flori:]
Ku ishe ti kur më shikonin mua në sy?
Ku ishe ti kur më dënonte zoti për ty?

[Argjentina:]
Ku ishe ti? Që të më thoje se jam gabim.
Ku ishe ti kur nuk e ndjeja më trupin tim?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?

[Flori:]
Ku ishe ti kur unë urreja veten pa ty?
Ku ishe ti kur dhe njëherë s'do flinim të dy?

[Argjentina:]
Ku ishe ti kur unë besoja tjetër njeri?
Ku ishe ti kur unë kërkoja pak dashuri?

[REF. Bashkë:]
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur dikush ty të donte më shumë?
Pyes veten: Ku isha unë?
Ku isha unë kur harrove se të doja pafund?
Kur harrove se të doja pafund...


Ben Nerdeydim?

Nerdeydin
Gözlerime baktiklarinda?
Nerdeydin
Allah beni cezalandirinda?

Nerdeydin?
bana hata yaptimi söylemek icin
Nerdeydin
ben vücüdumu his edemedigimde?

Kendime soruyorum:
Ben nerdeydim? nerdeydim
Seni baska birisi daha cok sevdiginde...
Kendime soruyorum:
Ben nerdeydim? nerdeydim
sen, ben seni herseyden daha cok sevdigimdi unutdugunda

Sen nerdeydin
sensiz kendimden nefret ettigimde?
Nerdeydin
bir daha beraber yatmadigimiz zaman?

Nerdeydin?
baska birisine inandigimda
Nerdeydin?
biraz sevgi aradigimda

Kendime soruyorum:
Ben nerdeydim? Nerdeydim
seni baska birisi benden daha cok sevdiginde...
Kendime soruyorum:
Ben nerdeydim? Nerdeydim
sen, ben seni herseyden daha cok sevdigimi unutdugunda

Edit Translation
lyrics.al © 2007 - 2018