A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flori Mumajesi Feat. Bruno, Klajdi & Dj Vicky

Karma ➡ Karma

 Spanjisht ➡  Shqip
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  39

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: stafi


Karma

[BRUNO:]
Lo tengo que decir
no puedo más sin ti
por favor no te vayas (vayas)
porque tu eres mi karma

[KLAJDI:]
Lo nuestro fue mentira (tira, tira)
así es la vida (vida, vida)
ya no quiero mas nada (nada)
todo fue una trampa de tí

[BRUNO:]
Dilo, dilo, dilo, dilo

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI: (BRUNO):]
Eyo, yo te lo digo en serio
want your body right now
I love your body right now
No me digas no, no, no, no (ya)
por favor no, no, no, no (ya no)
sin ti no puedo
yo te lo ruego, mi amor

[BRUNO:]
Ya es ora de ir
muy lejos de ti
Para ver si te extraña,
el amor que te daba

[KLAJDI:]
Lo nuestro fue mentira (tira, tira)
asi es la vida (vida, vida)
ya no quiero mas nada (nada)
todo fue una trampa de ti

[BRUNO:]
Dilo, dilo, dilo, dilo

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI: (BRUNO):]
Eyo, yo te lo digo en serio
want your body right now
I love your body right now
No me digas no, no, no, no (ya)
por favor no, no, no, no (ya no)
sin ti no puedo
yo te lo ruego, mi amor

[BRUNO:]
Dilo, dilo, dilo, dilo

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI:]
Y vengo, y vengo, por ti yo vengo
te siento, te siento en cada momento
me duele el alma que ya no te tengo

[BRUNO:]
Ya no puedo decidir por ti

[FLORI: (BRUNO):]
Eyo, yo te lo digo en serio
want your body right now
I love your body right now
No me digas no, no, no, no (ya)
por favor no, no, no, no (ya no)
sin ti no puedo
yo te lo ruego, mi amor

[BRUNO:]
Dilo, dilo, dilo, dilo


Karma

[BRUNO]
Duhet ta them
Nuk mundem pa ty
Të lutem mos shko (shko)
sepse ti je karma ime

[KLAJDI]
çka kishte midis nesh ishte një gënjeshtër
E tillë është jeta (jeta, jeta)
Unë nuk dua më asgjë
ky ishte komplet një kurth prej teje

[BRUNO]
Thuaje, thuaje, thuaje, thuaje

[FLORI]
Po vij, po vij, po vij për ty
Të ndjej, të ndjej në çdo moment
Më dhemb shpirti që nuk të kam më

[BRUNO]
Nuk mund të vendos unë për ty

[FLORI]
Po vij, po vij, po vij për ty
Të ndjej, të ndjej në çdo moment
Më dhemb shpirti që nuk të kam më

[BRUNO]
Nuk mund të vendos unë për ty

[FLORI: (BRUNO)]
Eyo, ta them seriozisht
dua trupin tënd tani
Unë e dua trupin tënd tani
Mos më thuaj jo, jo, jo, jo (më)
të lutem jo, jo, jo, jo (jo më)
pa ty nuk mundem
Të përgjërohem, dashuria ime

[BRUNO]
Erdhi koha për të ikur
shumë larg teje
për të parë nëse të merr malli
për çfarë unë të jepja

[KLAJDI]
çka kishte midis nesh ishte një gënjeshtër
E tille eshte jeta (jeta, jeta)
Unë nuk dua më asgjë
kjo ishte komplet një kurth prej teje

[BRUNO]
Thuaje, thuaje, thuaje, thuaje

[FLORI]
Po vij, po vij, po vij për ty
Të ndjej, të ndjej në çdo moment
Më dhemb shpirti që nuk të kam më

[BRUNO]
Nuk mund të vendos unë për ty

[FLORI]
Po vij, po vij, po vij për ty
Të ndjej, të ndjej në çdo moment
Më dhemb shpirti që nuk të kam më

[BRUNO]
Nuk mund të vendos unë për ty

[FLORI: (BRUNO)]
Eyo, ta them seriozisht
dua trupin tënd tani
Unë e dua trupin tënd tani
Mos më thuaj jo, jo, jo, jo (më)
të lutem jo, jo, jo, jo (jo më)
pa ty nuk mundem
Të përgjërohem, dashuria ime

[BRUNO]
Thuaje, thuaje, thuaje, thuaje

[FLORI]
Po vij, po vij, po vij për ty
Të ndjej, të ndjej në çdo moment
Më dhemb shpirti që nuk të kam më

[BRUNO]
Nuk mund të vendos unë për ty

[FLORI]
Po vij, po vij, po vij për ty
Të ndjej, të ndjej në çdo moment
Më dhemb shpirti që nuk të kam më

[BRUNO]
Nuk mund të vendos unë për ty

[FLORI: (BRUNO)]
Eyo, ta them seriozisht
dua trupin tënd tani
Unë e dua trupin tënd tani
Mos më thuaj jo, jo, jo, jo (më)
të lutem jo, jo, jo, jo (jo më)
pa ty nuk mundem
Të përgjërohem, dashuria ime

[BRUNO]
Thuaje, thuaje, thuaje, thuaje

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018