A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flori - Gjithmonë Do Të Jem Me Ty


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  13

21/01/2005

2005-01-21T00:00:00

Song from the album:

"100% Shqip Vol.2"

Participating in

Kënga Magjike 2004


Me ty .. me ty ..me ty...të kam..të kam..të kam... nuk të kam
Me ty .. me ty ..me ty...të kam..të kam..të kam... nuk të kam

Sot të vërteten e jetoj
Ti më plotëson
je gjithcka që un kërkoj
të ndiej ty më pran
sa her vetmia më pushton
afrohesh ngadal dhe nga gjumi ti më zgjon

Gjithmonë do të jem me ty
kur mërzitem...trishtohem
të kam dhe nuk të kam
gjithmonë do të jem aty
të më zgjosh nga gjumi
sa hër i vetëm jam x2

Me ty .. me ty ..me ty...të kam..të kam..të kam... nuk të kam
Me ty .. me ty ..me ty...të kam..të kam..të kam... nuk të kam

Gjithmonë do të jem me ty
kur mërzitem...trishtohem
të kam dhe nuk të kam
gjithmonë do të jem aty
të më zgjosh nga gjumi
sa hër i vetëm jam x4


Lyrics submited by Fefe
more...
lyrics.al © 2007 - 2018