A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Flori - Dedikuar Nenes


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  45

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

Song from the album:

"Detaj"


Ref: Te lutem me perqafo, si femije ti me ledhato. Dua zemren ta ndjej, nena imeee. Ti je forca me e madhe qe kam, jam me ty edhe kur ste kam praaan. Vetem nuk do jem, nena iiiiiime.

Un jom yll, jom talent. Jom i urte jom i trent. Jom i vogel jom i keq. Jom i mire inteligjent. Asnjona prej tyne skish me pas rendesi. Asnjina si nonat tona, ska ndjeshmeri. Un e di, ti e di. Sa paske perparsi. Sado tjesh i rritur, per nonen gjtithmon do ngelesh fmij.Non tlutna mbaje veten nuk je vetem, msolle jeten, te vrteten. Po e ndjej dhe po e shkruj ne leter. Te vjeter, te rij. Ska moshe as gjini. Ska ligje as mbreteri qe barku nones nuk e ka pas shtepi.

Ref: Te lutem me perqafo, si femije ti me ledhato. Dua zemren ta ndjej, nena imeee. Ti je forca me e madhe qe kam, jam me ty edhe kur ste kam praaan. Vetem nuk do jem, nena iiiiiime. (2x)

Shum kohe, rreziqe ne jet i kam kalu. Shum kan thon "Te du" dhe me kan deshperu. Shume here kam mbet me te vetmen dashuri. Qe me mban ne jete prej, kur isha fmij. Njeriu ndonjehere gabon dhe harron. Asnji droge nuk te sheron si nona kur te don se: Vec ajo e ndjen se kur jam keq e kur jam mire. Se: Vec ajo e ndjen kur kam deshire e nuk kam deshire. Ajo nuk me tradhton, ajo cdo mur rrezon. Cdo gje qe me ngarkon vec nena ime me largon.

Ref: Te lutem me perqafo, si femije ti me ledhato. Dua zemren ta ndjej, nena imeee. Ti je forca me e madhe qe kam, jam me ty edhe kur ste kam praaan. Vetem nuk do jem, nena iiiiiime. (2x)

(-Po po e di shume mire qe sot. Dimrin. Po nuk do pi mer nuk do pi. Nuk do pi. T'fala pac. Ciao. Na lodhen. -Kush mer vlla t'lodhi??? -Qin kshilla, mos ktu. Ftoht, dimri. -Kush me kush, me ca fole n'telefon?? -Keni t'fala nga plaka. -Eeeee... Po t'fala pac boi plakes. -Kshu si erdhe ti neve.. - Na treme re. Nejse nejse teksti eshte ky:

Ref: Te lutem me perqafo, si femije ti me ledhato. Dua zemren ta ndjej, nena imeee. Ti je forca me e madhe qe kam, jam me ty edhe kur ste kam praaan. Vetem nuk do jem, nena iiiiiime. (2x)


Lyrics submited by www.wowlyrics.com
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018