A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Flori - Zemra Te Do


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7

29/02/2008

2008-02-29T04:04:34

1
Vetem une kur te kujtoj
Ti mu afrove qe te shikoj
Dhe ma the , te me falesh
Dhe mendova se mund te fal
Po s'me vinte asnje fjal
S'e kuptoj si mund te falesh
Brenda vetes nuk te fal
Se zhgenimi me thot ndal
Por zemra do qe te gaboj
Dhe te fal
Do pendohem ndoshta vone
Dashuria nuk shikon
Se eshte e verber
Kur ti do dhe gabon

REF
2x
Zemra te do, ti perfito
Ne dashuri kjo gje dhe falet
Zemra te do , ti perfito
Po mos harro dhe zemra ndalet

REP 1

REF 2x
REF 2x


Lyrics submited by Maria


lyrics.al © 2007 - 2018