A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flori - Nuk Mund Te Vdes


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Music, Lyrics & Arrangement:

Adrian Hila

Participating in

Kënga Magjike 2002


Nuk mund te vdes
Jo nuk mund, jo kurr
Te te lija pas
Dhe te humbisja
Lirishte nje here
Jo nuk mund te vdes

Nga vetja ime skam c'te humbas
Por ty te humb, e dashur per jete
Me gjthesi ,mban nete pa fund
Ti je bota ime ,je qjelli ,je deti
Je perendija vet
Nuk mund te vdes

Enderova te premtova pa fundsin
Netet me hene ,me hene, me yet e ziar
Une vija tek ti ,nga largesin me pran
Ne bashke te mbrinim per jetsin
Nuk mund te vdes
Enderova te premtova pa fundsin
Qe vdekja t'mos na ndaj dot dashurin
E shtrejnta ime ,shpirti im dhe na meshir
Si te vdes, te vdesish brenda meje TI....

Si mund te vdes ,dhimbjen e kesaj dite, plot shprese
Kur nje reze drite zgjon qerpikun tend
E dashur, si mund te vdes

Nga vetja ime skam c'te humbas
Por ty te humb e dashur per jete
Me gjthesi mban nete pa fund
Ti je bota ime, je qielli, je deti
Je perendija vet
Nuk mund te vdes

Enderova te premtova pa fundsin
Netet me hene, me hene, me yet e ziar
Une vija tek ti, nga largesin me pran
Ne bashke te mbrinim per jetsin
Nuk mund te vdes
Enderova te premtova pa fundsin
Qe vdekja te mos na ndaj dot dashurin
E shtrejnta ime, shpirti im dhe na meshjr
Si te vdes, te vdesish brenda meje TIII........


Lyrics submited by Maria
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018