A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Flori & Alisia - Ne E Kraia


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

10/03/2011

2011-03-10T13:39:21

See Also

Alisia
Alisia : Pak sënuvah sën strashen,
çe bez tebe sëm - ela...

Flori :: Un e di se si mbaron bota,
sa herë ti më perqafon ......

ref:
Alisia : Ne, ne e kraja
Flori :: Jo, nuk eshte fundi
Alisia : Ne obishtaj mi,
s men produlgjavash...
Shtom plaçesh ti - plaça as i boli
po dve ljubovta obeshtaj,
çe do kraj si s men.

Alisia : Pollovinata ot men - ti si
i bez teb raspadam se - boli

Flori :: Dhe sa herë do ta urej veten
dhe sa herë do zgjohem bosh pa ty ....

ref:
Alisia : Ne, ne e kraja
Flori :: Jo, nuk eshte fundi
Alisia : Ne obishtaj mi,
s men produlgjavash...
Shtom plaçesh ti - plaça as i boli
po dve ljubovta obeshtaj,
çe do kraj si s men.


Lyrics submited by Shkup(3   milenaevt


lyrics.al © 2007 - 2018